Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
BUDMAT Transport Sp. z o.o.
BUDMAT Transport Sp. z o.o.

BUDMAT Transport Sp. z o.o.

Na OLX od czerwiec 2020

Ostatnio online w dniu 28 maja 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Należymy do grona największych przewoźników drogowych w kraju. Dysponujemy flotą blisko 200 pojazdów własnych składającą się z ciągników siodłowych z naczepami kurtynowymi typu coilmulde oraz samochodów ciężarowych. Współpracujemy z wieloma podwykonawcami, dzięki czemu nasz potencjał przewozowy jest wielokrotnie większy.

Świadczymy usługi głównie na rynku krajowym, każdego dnia wykonując setki operacji załadunkowych i rozładunkowych we wszystkich zakątkach kraju. Realizujemy również przewozy międzynarodowe, głównie na terenie Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii, Czech, Słowacji i Litwy.

Specjalizujemy się w przewozach stali w kręgach, materiałów budowlanych, ładunków chemicznych oraz standardowych ładunków paletowych.

Dzięki posiadaniu dużej floty własnych pojazdów oraz szerokiej współpracy ze starannie dobraną grupą podwykonawców zapewniamy codzienną dostępność pojazdów niemal w każdej lokalizacji na terenie kraju, krótki czas reakcji od momentu zlecenia, sprawne i terminowe dostawy. Nasi klienci cenią nas za wysoką elastyczność, szybkość reakcji, pewność i bezpieczeństwo, a przede wszystkim gwarancję, że ich towary dotrą na czas.
 

Kontakt

  • Otolińska 25
  • 09-407 Płock
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu501191664

Darmowa aplikacja na Twój telefon